O nas

Anna Figura

Czołowa polska skialpinistka, Mistrzyni Świata i Europy w skiturach, uczestniczka prestiżowych zawodów Pierra Menta we Francji, na których dwukrotnie zajęła 2. miejsce, zdobywczyni Piku Lenina 7134 m n.p.m., licencjonowany Przewodnik Tatrzański, Instruktor Narciarstwa PZN, absolwentka leśnictwa na UR w Krakowie.
Zwyciężczyni Biegu Ultra Granią Tatr. W 2015 pobiła kobiecy rekord na trasie Extreme podczas biegu Elbrus Race.

Dynafit Team, 8a Team

fot. Marek Kowalski

Jacek Żebracki

Ratownik GOPR, wybitny biegacz górski, obecnie najlepszy skialpinista w Polsce, medalista Mistrzostw Polski i Pucharu Polski, uczestnik Mistrzostw Świata i Europy oraz najtrudniejszych zawodów skialpinistcznych na świecie m.in. Pierra Menta, Patrouille des Glaciers, Trofeo Mezzalama. Zdobywca kilku siemiotysięczników /Pik Korżeniewskiej, Chan Tengri, Pik Lenina, uczestnik wyprawy na Dhaulagirii /8 167m.npm/ w ramach programu Polski Himalaizm Zimowy. instruktor narciarstwa wysokogórskiego PZA.

Paulina Figura

Skialpinistka z wieloletnim doświadczeniem. W latach 2009-2014 członek kadry narodowej, medalistka Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. Brała udział w wielu zawodach na arenie krajowej i międzynarodowej, zdobywając m.in. 4 i 5 miejsce na Mistrzostwach Świata. Licencjonowany przewodnik tatrzański. Narciarstwo nie jest jej jedyną pasją. Od 2006 roku uprawia wspinaczkę sportową, a dwa lata później przeniosła swoje umiejętności w góry. Ma na swoim koncie liczne drogi wspinaczkowe w Tatrach oraz Alpach.

Jan Korlatowicz

Ratownik TOPR, aktywnie działa wspinaczkowo i narciarsko w Tatrach i Alpach.  Przeszedł wiele klasycznych szlaków narciarskich w Alpach oraz Dolomitach, zimą 2008 roku  zjechał na nartach z Mount Blanc. Na swoim koncie ma jedne z trudniejszych Tatrzańskich zjazdów narciarskich. Uczestniczy w wielu zawodach ski alpinistycznych w kraju oraz poza jego granicami.