Oferta

Zapraszamy do udziału w jednodniowym szkoleniu skiturowym w Tatrach, na którym zdobędziesz wiedzę i umiejętności pozwalające w bezpieczny sposób poruszać się zimą w górach.

Zobacz więcej

Szkolenia i wycieczki skiturowe w Tatrach Polskich i Słowackich od piątku do niedzieli. 

Zobacz więcej

Szkolenia indywidualne dopasowane są do Waszych umiejętności i oczekiwań. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia terminu i zakresu szkolenia. 

Skontaktuj się z nami

Szkolenia skiturowe w Tatrach. Wycieczki skiturowe w Tatrach.

  • Miejsce: Tatry Polskie, Tatry Słowackie.
    • Szkolenia w Tatrach Wysokich
    • Szkolenia w Tatrach Zachodnich

Wycieczki skiturowe – narciarstwo wysokogórskie

Wycieczki skiturowe – narciarstwo wysokogórskie – szkolenia w Tatrach Polskich i Słowackich. Wycieczki skiturowe dla amatorów i zaawansowanych narciarzy.

Oferujemy szkolenia skiturowe o różnym poziomie zaawansowania, począwszy od początkujących a skończywszy na wymagających ski alpinistach.

Organizujemy szkolenia skiturowe oraz obozy skiturowe w terminach podanych poniżej, ale w przypadku zebrania grupy (minimum 4 osoby) postaramy się dopasować termin szkolenia skiturowegodo Państwa preferencji.

Skitoury, skituring, skialpinizm, „foki” Jeśli kiedykolwiek słyszałeś te określenia i zastanawiałeś się, co się pod nimi kryje, masz świetną okazję sam spróbować tego sportu!

Poznaj Tatry i narciarstwo od zupełnie innej strony!

Skialpinizm jest połączeniem zimowej turystyki górskiej i narciarstwa.

Skialpinizm to nie tylko sport! Dla nas jest przede wszystkim pasją, którą chcemy się z Państwem podzielić. Wieloletnie górskie doświadczenie pozwala nam prowadzić obozy i szkolenia na najwyższym poziomie. Ciągle doskonalimy swoje umiejętności, zarówno pod kątem sportowych osiągnięć, narciarskich zjazdów jak i taternickich przejść.

Mamy nadzieję, że dla Państwa będzie to niezapomniana górska przygoda, a może nawet początek prawdziwej, górskiej pasji